Aks Klima, biz kimiz?

Firmamız, 1996 senesinde klima servis ve satışı alanında faaliyete başladık. Bir çok markanın yetkili bayisi ve servisi olarak çalışmalarımızı sürdürdük.

Teknik bilgi birikimimiz çeşitli endüstriyel soğutma cihazları imalatına yönelmemizi sağlamıştır. Gelen talepler doğrultusunda Türk sanayisinin ihtiyaç duyduğu üretimde sorunların yaşanmasına yol açan, bir çok üretim araçlarının güvenli çalışması amacıyla çeşitli soğutma cihazları imalatına başladık. Tüm bu endüstriyel cihazların imalatını AKS COOLING markası altında tescillendirerek Türk sanayinin hizmetine sunduk.

AKS COOLING markası altında imal ettiğimiz ürünler;

1. BASINÇLI HAVA KURUTUCULARI Basınçlı havanın kullanıldığı tüm imalat sektörlerinde basınçlı hava içerisindeki tüm toz pislik ve nemi alıp sisteme temiz ve kuru hava vermeyi sağlayan cihazlar.

2. SIVI SOĞUTUCULAR (CHILLER) Endüstride kullanılan tüm soğutma sıvılarının soğutulması, imalatta kullanılan suların soğutulması, sıvı gıdaların soğutulması için imal edilen cihazlar.

3. ELEKTRİK PANO KLİMALARI İmalat sektöründe kullanılan imalat makinelerinin PLC kumanda merkezleri, elektronik kartları, elektrik panoları ve ısınan mekanik aksamlarının soğutulması için imal edilen cihazlar.

4. HALI KURUTMA CİHAZLARI Tüm halı yıkama fabrikalarının yaz kış kulanması gereken halı kurutma odalarında kullanılan cihazlardır. Kış ve yaz-kış olmak üzere iki çeşit ürün imal edilmektedir.

5. NEM TOPLAMA CİHAZLARI Nemin zarar verdiği tüm alanlarda kullanılan nem toplamak için imal edilen cihazlardır. Depolar, kapalı havuzlar, evler, gıda depoları tohum depoları, gerekli görülen tüm sektörler.

Belgelerimiz