Aks Cooling Halı Kurutma Makinesi


Aks Cooling Halı Kurutucular elektrik enerjisi ile çalışırlar. Isıtma, soğutma ve nem toplama olmak üzer üç bölümden oluşurlar. Bu makineler ortamı ısıtırlar ve nemi toplayıp yoğuşturarak sıvı halde drenaj hattından dışarı atarlar.

Scroll tip ısı pompası ile % 20 ye varan enerji tasarrufu sağlar. Scroll ısı pompası soğutma sistemleri üretiminde kullanılan son teknoloji ürünü ve tasarruflu kompresör türüdür.

Kurutma ve Nem Toplamada Çözüm Ortağınız


Aks Cooling nem alma kurutma makinelerinde halı, kilim, çamaşır inşat, depo bodrum katları, müzelerin neminin hızlı şekilde toplanması ve kurutulması için zaman ve elektrik tasarrufunu düşünerek ekstra turbo sistemi ile donatılmıştır.

Tüm Kurutma cihazları Maksimum %18 oranında bağıl neme kadar nem toplar, bu orandan sonra nemi daha aşağıya düşüremezler. Aks cooling istenir ise özel ve gelişmiş üretim teknolojileri ile bu oranı % 5 e kadar düşüren kurutucular da yapmaktadır.

Halı Kurutucu

Aks Cooling halı kurutma makineleri size enerjiden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. İş teslimatlarını zamanında yaparsınız, müşterileriniz ve imajınızı arttırırsınız.

Aks Cooling Halı Kurutma Makinesi

Kalite anlayışımızdan hiç ödün vermeden üretimini yaptığımız, üstün özelliklerle donatılmış Aks Cooling marka halı kurutma makinelerimizin ihracatı artarak devam etmektedir. Yabancı müşterilerimize ürünlerimizin tanıtımı için hazırlamış olduğumuz Türkçe, İngilizce ve Rusça kataloglara buradan erişebilirsiniz. En [...]

Adana Halı Yıkama Fuarı

AHKYBYKTD Adana Halı Yıkama Fuarına katıldık. Anemon Otelde gerçekleşen fuara sektör temsilcileri yoğun ilgi gösterdi. Hızlı ve sağlam bir büyüme gösteren Halı Yıkama sektörü aynı zamanda eğitim ve kurumsallaşmaya da gerekli önemi veriyor. Bizlere gösterilen [...]

Halı Kurutma Odası Nasıl Olmalı?

Özellikle büyük şehirlerde halı yıkama fabrikaları yer sorunu, hava kirliliği, binaların çok sık olması ve gölge yoğunluğundan dolayı kurutma odalarına ihtiyaç duymuşlardır. Bu odalara asılan halılar, en son teknoloji ürünü halı kurutma makineleri sayesinde artık [...]

Belgelerimiz

Konusunda uzman olan firmamızın Marka Tescil, CE, Tasarım Tescil, Faydalı Model, OHSAS 18001:2007, ISO 9001:2008 belgeleri bulunmaktadır.

GHYSD Halı Yıkamacı ve Tedarikçileri Fuarı

21-22 Şubat tarihlerinde Genişletilmiş Halı Yıkamacılar ve Sanayıcıleri Derneği tarafından Silivri Eser Diamond Hotel'de düzenlenen Halı Yıkamacıları ve Tedarikçileri etkinliğine katıldık.

PHTYD İstişare ve Dayanışma Toplantısı

Profesyonel Halı Temizleyicileri Yardımlaşma Derneği; Türkiye geneli 10. tanışma, istişare ve dayanışma toplantısı 30.01.2015 - 01.02.2015 tarihleri arasında Antalya-Lara-Kervensaray Otel de yapıldı. Halı kurutma makineleri üreticisi olarak katıldığımız etkinlikte ürünlerimizin tanıtım ve satışını yaptık. Aks [...]

Aks Klima Soğutma-Isıtma Teknolojileri

Aks Klima Isıtma Soğutma Sistemleri ve Gıda Sanayi Ltd. Şti. ile Sektörel Haberin yapmış olduğu Ulusal TV'lerde yayınlanan röportaj.  

Translate »